Kezdd el sikertörténeted a Hübner-H Kft-nél!

Több, mint 3500 ember és történetük: ez a HÜBNER csoport. Mi, a nyíregyházi telephellyel rendelkező Hübner-H Kft., részei vagyunk ennek a családi vállalatnak, amely különböző (üzletágak) iparágak rendszerszolgáltatója világszerte. Mivel foglalkozunk? Fontos alkatrészeket gyártunk – például buszokba és vasúti járművekbe beépülő járműharmonikákat, a járművek ablakainak és ajtóinak gumiprofiljait, tömítéseit. Erősítsd közel 870 elkötelezett szakemberből álló csapatunkat, akik egy nyitott, értékteremtő és családias környezetben együttműködve dolgoznak, hogy a Mobilitás valamint az Anyagmegoldások üzletág termékeinek kiváló minőségét biztosítsák. Legyél Te is egy társadalom iránt elkötelezett vállalat tagja, amely többek között a helyi kórházat, sportegyesületeket és kulturális intézményeket támogat – és amely szívén viseli az emberek és így a Te sorsodat is. Akár a varroda, az extruzió vagy a termelés bármely más területén: Vágj bele és írd meg velünk sikertörténetünket! Jelentkezz hozzánk.

Minőségellenőr

Osztály:  Minőségirányítás
Hely:

Nyíregyháza, HU, 4400

Feladatok

  • A kimenő és bejövő áruk vizsgálata az érvényes ellenőrzési utasítások, specifikációk, rajzok, és szabványok alapján.
  • Folyamatközi vizsgálatok elvégzése, termelési folyamatok felügyelete és fejlesztése.
  • Első és újragyártások bemintázása, jegyzőkönyvek elkészítése és továbbítása. Minőségi bizonylatok elkészítése.
  • Minőség-ellenőrzés dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb igazolások kitöltése.
  • Reklamációk kezelése.
  • Minőségirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése.
  • Auditok (külső, belső) előkészítése, első minták vevői átvételének előkészítése és lebonyolítása.
  • Kiértékelések, megelőző és javító intézkedések elvégzése, koordinálása.

Elvárásaink

  • Középfokú műszaki végzettség (fém/műanyag / gépipari).
  • Gyakorlati tapasztalat mérőeszköz használatból (pl. tolómérő, mikrométer).
  • Rajzolvasási (műszaki) gyakorlat és tapasztalat.
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint).
  • Csapatmunkára való képesség és terhelhetőség.
  • Jó együttműködő, problémamegoldó és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.
  • Pontos, precíz munkavégzés, önellenőrzés.
  • Rugalmasság.
  • Proaktivitás.
  • Megoldáscentrikusság.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

STABIL, RENDSZERES JÖVEDELEM: havi alapfizetés, havi-, valamint évvégi prémium a vállalati eredmény függvényében ++ KELLEMES HANGULAT: támogató munkakörnyezet egy családias és társadalmi ügyek iránt elkötelezett vállalatnál, ahol a közös munka mellett közös ünneplés és kikapcsolódás várja a dolgozókat ++ TELJESKÖRŰ GONDOSKODÁS: húsvéti és karácsonyi ajándékcsomag, beiskolázási támogatás, cafeteria (SZÉP-kártya) ++ BEJÁRÁSI TÁMOGATÁS: támogatott távolsági tömegközlekedés vagy céges buszjárat a munkahelyre, üzemanyag-térítés ++ BIZTONSÁG: stabil és megbízható munkahely, hosszú távú munkalehetőséggel, munkabiztonság.

Hogyan tovább?

Mondd meg Te – jelentkezz online!

Írd meg sikertörténetedet a Hübner-H Kft.-nél!